ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

600 годин на англійську: з цього року у військово-навчальних закладах впровадять Єдину програму навчальної дисципліни «Іноземна мова»

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2020, 13:35

Мовна підготовка військовослужбовців ЗС України здійснюється задля забезпечення мовної сумісності органів військового управління, частин і підрозділів ЗСУ з військовими формуваннями країн-членів НАТО та міжнародними організаціями.

Про це кореспондентам АрміяInform повідомили у Департаменті військової освіти і науки Міноборони України.

— Ми реалізуємо всі сучасні рекомендації Бюро з питань міжнародної мовної координації (BILC) щодо вдосконалення системи мовної підготовки військового та цивільного персоналу, впровадження мовних стандартів НАТО для вищих військових навчальних закладів сектору безпеки та оборони держави, — зазначили в Департаменті.

Так, з вересня цього року в усіх військових навчальних закладах впровадять Єдину програму навчальної дисципліни «Іноземна мова», обсяг якої становитиме 600 годин.

— Крім того, для підвищення рівня володіння іноземною мовою у військових вишах окремі фахові дисципліни викладають англійською. Добре, що в курсантському середовищі є свідоме розуміння важливості мовної підготовки та бажання розвивати мовні компетенції для їхнього використання під час міжнародних і миротворчих заходів оборонного співробітництва, — зауважили в Департаменті військової освіти і науки.

Нагадаємо, з 2025 року знання англійської буде обов’язковою умовою для проходження подальшої військової служби в ЗСУ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram