У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Минулої доби збройні формування Російської Федерації 28 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 152 мм і 122 мм, 120-ти та 82-ох мм мінометів, а також некерованих авіаційних ракет, озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Про це повідомляє штаб ООС.
Українські воїни негайно відреагували на усі можливі загрози з боку загарбників та змусили їх припинити свої агресивні дії.
Внаслідок ворожих обстрілів троє військовослужбовців Об’єднаних сил отримали поранення. Їх оперативно доставлено до лікувальних закладів та надається необхідна медична допомога.
Наші воїни такі нахабні дії без відповіді не залишили та застосували чергові вогневі засоби, після чого окупанти згорнули свою злочинну активність. За даними розвідки, 20 червня українські захисники поранили одного загарбника.
Ситуація в районі проведення операції надійно контролюється Об’єднаними силами.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…