ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Київському військовому госпіталі відкрили пам’ятник загиблим медикам

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Червня 2020, 18:56 2

З нагоди Дня медичного працівника у найстарішому державному медичному закладі України — Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», який нещодавно відзначив 265 років з дня заснування, відбулося урочисте відкриття пам’ятного знака військовим медикам.

У церемонії відкриття взяли участь начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук, заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський, заступник Міністра оборони Ігор Халімон, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексій Соловйов, командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко, командування Національного військово-медичного клінічного центру, Української військово-медичної академії, офіцери та лікарі закладу, медичні сестри.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять медичних працівників, які загинули, виконуючи свої службові обов’язки, та військовослужбовців, які віддали свої життя, захищаючи незалежність нашої держави під час проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Виступаючи з вітальною промовою, начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук висловив слова вдячності від імені Головнокомандувача Збройних Сил України. Він подякував військовим медикам за ту нелегку працю, яку вони професійно виконують щоденно, цілодобово рятуючи людські життя.

— Немає у людини більш дорожчого, ніж життя та здоров’я. Своєю наполегливою працею, турботою ви вселяєте людям надію, що вони одужають і знову стануть у стрій, — зазначив Сергій Корнійчук.

Зі словами привітання до медиків звернувся командувач Медичних сил ЗСУ Ігор Хоменко. Він зазначив, що сьогодні медичним працівникам доводиться працювати у надскладних умовах у зв’язку з пандемією коронавірусу та війною на сході країни. Але вони з гідністю виконують свій обов’язок з надання медичної допомоги нашим воїнам, інколи ризикуючи власними життями. А також розповів про ті здобутки у процесі реформування Медичних сил Збройних Сил України, яких уже вдалося досягти.

Під час церемонії представники Генштабу, Міноборони, РНБО подякували за сумлінну працю, високий професіоналізм, вірність професійній клятві й охорону людського життя та з нагоди Дня медичного працівника вручили нагороди найкращим медичним працівникам Національного військово-медичного клінічного центру.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook