ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перший модернізований безпілотник-розвідник SPECTATOR-M1 передано до Українського війська

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Червня 2020, 13:35 16

ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», виконало замовлення Міністерства оборони України на поставку безпілотного авіаційного комплексу SPECTATOR-M1, виготовленого в рамках ДОЗ.

Про це повідомили на сайті «Укроборонпрому».

– Це перша поставка Збройним Силам України безпілотного авіаційного комплексу цієї модифікації. SPECTATOR-M1 – наша спільна розробка разом із науковцями Національного технічного університету України «КПІ», у цій модифікації підсилено основні переваги попередніх моделей – відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від систем радіоелектронної боротьби. Закінчувати роботи над комплексом довелося під час карантину, але ми, попри все, виконали свої зобов’язання перед Міністерством оборони, – повідомив голова правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова  В’ячеслав Проценко.

БпАК SPECTATOR-M1 призначений для розвідки місцевості, може бути використаний для моніторингу державного кордону, пошуково-рятувальних операцій, моніторингу водних та лісовий масивів тощо.

Завдяки вдалій аеродинаміці один такий безпілотник може знаходиться в повітрі більше двох годин та охоплювати зону радіусом до 30 км. Повторний запуск БПЛА займає до десяти хвилин і не потребує спеціальних злітних майданчиків чи додаткового аеродромного устаткування для експлуатації.  SPECTATOR-M1 пройшов випробування та був прийнятий на озброєння ЗСУ у червні 2019 року.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка