ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

11 тисяч діючих та колишніх військовослужбовців отримали цивільну освіту за програмою НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Червня 2020, 16:37

Днями в межах віддаленого конференц-зв’язку Zoom відбулося відкриття онлайн-курсів із переходу з військової кар’єри на професійну цивільну. Загалом зібралося понад 160 учасників, які, так чи інакше, є дотичними до освітнього процесу.

Звертаючись до аудиторії, менеджер Програми НАТО з переходу з військової кар’єри на професійну цивільну Представництва НАТО в Україні пан Крістофер Штаудт наголосив на тому, що за двадцять один рік перепідготовку пройшли понад 11 тисяч військовослужбовців, які звільнялися в запас.

– Навчання відбувалося не лише у великих обласних центрах, а й в маленьких містечках. Найголовнішим було те, аби до освітнього процесу долучалися зацікавлені в здобутті нових знань слухачі. Як бачите − таких було чимало, − розповів пан Крістофер Штаудт. – Фінансування програми відбувається з цивільного бюджету НАТО. Нині ми не маємо інформації про те, чи будемо працювати наступного року. Тому ті слухачі, які починають навчання сьогодні, мають якнайкраще скористатися цією чудовою нагодою.

В онлайн-конференції взяли участь й представники Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки в Луцьку.

– Ми проводитимемо курс перепідготовки для військових уже четвертий раз поспіль, – розповіла професор університету – координатор проєкту Наталія Павліха. – Раніше військові приїздили до університету, де в зручний для них час проходили навчання. Нині в зв’язку з карантинними заходами все відбувається онлайн. Загальний навчальний час за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу» − 350 годин.

Наприкінці заходу пан Крістофер Штаудт закликав слухачів курсів до активного навчання та наголосив на тому, що нові знання ніколи зайвими не бувають.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram