ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

11 тисяч діючих та колишніх військовослужбовців отримали цивільну освіту за програмою НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Червня 2020, 16:37 1

Днями в межах віддаленого конференц-зв’язку Zoom відбулося відкриття онлайн-курсів із переходу з військової кар’єри на професійну цивільну. Загалом зібралося понад 160 учасників, які, так чи інакше, є дотичними до освітнього процесу.

Звертаючись до аудиторії, менеджер Програми НАТО з переходу з військової кар’єри на професійну цивільну Представництва НАТО в Україні пан Крістофер Штаудт наголосив на тому, що за двадцять один рік перепідготовку пройшли понад 11 тисяч військовослужбовців, які звільнялися в запас.

– Навчання відбувалося не лише у великих обласних центрах, а й в маленьких містечках. Найголовнішим було те, аби до освітнього процесу долучалися зацікавлені в здобутті нових знань слухачі. Як бачите − таких було чимало, − розповів пан Крістофер Штаудт. – Фінансування програми відбувається з цивільного бюджету НАТО. Нині ми не маємо інформації про те, чи будемо працювати наступного року. Тому ті слухачі, які починають навчання сьогодні, мають якнайкраще скористатися цією чудовою нагодою.

В онлайн-конференції взяли участь й представники Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки в Луцьку.

– Ми проводитимемо курс перепідготовки для військових уже четвертий раз поспіль, – розповіла професор університету – координатор проєкту Наталія Павліха. – Раніше військові приїздили до університету, де в зручний для них час проходили навчання. Нині в зв’язку з карантинними заходами все відбувається онлайн. Загальний навчальний час за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу» − 350 годин.

Наприкінці заходу пан Крістофер Штаудт закликав слухачів курсів до активного навчання та наголосив на тому, що нові знання ніколи зайвими не бувають.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини