ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському вишколі «Нащадки вільних»

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Червня 2020, 11:51 1

Всеукраїнський проєкт «Нащадки вільних» ім. Князя К.І. Острозького  планують провести 10-15 серпня 2020 року на березі Чорного моря в м. Очаків Миколаївської області.

У рамках заходу молодь із різних регіонів України ознайомиться з базовими поняттями тактичної підготовки та першої домедичної допомоги, освоїть основні психологічні прийоми поведінки в критичних ситуаціях, навчиться правильно оцінювати ситуацію в стресових обставинах на прикладі сучасних країн. Учасники засвоять знання із цивільної та військової тактичної медицини, отримають інформацію про формування оборонної свідомості, а також ознайомляться з правилами поводження зі зброєю. Цей захід спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Для того, аби взяти участь у Всеукраїнському вишколі, охочі мають подати заявки до 1 липня 2020 року. Нагадаємо, що команда  складатиметься з 8 учасників віком від 14 до 16 років та 2 дорослих, також  повинні бути підготовлені два виступи. Перший – «візитівка», тобто за 10 хвилин учасникам необхідно представити свою команду, другий виступ – «герой моєї землі». Протягом 15 хвилин молодь розповідатиме про свого земляка, який, на їхню думку, є справжнім героєм.

Традиційно змагання включатимуть й різноманітні локації. Зокрема спортивний туризм, домедичну допомогу, інформбезпеку, правопорядок, національну ідею тощо. Крім того, програму роботи вишколу побудовано таким чином, що хлопці й дівчата працюватимуть у рівних умовах, отримуватимуть та відпрацьовуватимуть однакові завдання та навички.

Усі витрати на проживання, харчування учасників забезпечуються коштом організаторів. Єдині витрати для команди – це вартість проїзних квитків до місця проведення заходу та у зворотному напрямку.

Як зазначають організатори, патріотичне виховання – це фундамент та головна складова майбутнього нашої нації, тому важливо вчити молодих людей правильним речам – любити Батьківщину і вміти її боронити.

Попередня реєстрація за посиланням

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство