З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Сьогодні, 14 червня, виповнилося шість років від дня трагедії у небі над Луганськом. У 2014 році російськими найманцями із переносного зенітно-ракетного комплексу був збитий український військовий літак Іл-76.
– «Крилата піхота» летіла на допомогу своїм побратимам, які тримали оборону Міжнародного аеропорту «Луганськ». Шість років минуло від страшної трагедії, однак гіркий біль і досі продовжує пекти наші серця. – йдеться на сторінці Командування об’єднаних сил Збройних Сил України.
В авіакатастрофі загинуло 40 десантників 25 окремої повітрянодесантної бригади та 9 членів екіпажу літака Іл-76 з 25 бригади транспортної авіації Повітряних сил України.
– Україна, на жаль, і сьогодні втрачає найгідніших своїх синів, що мужньо відстоюють її територіальну цілісність, суверенітет і незалежність. Тож схилимо голови в пам’ять про воїнів, які загинули за волю України! Ми не забули і не забудемо нікого! Ви – назавжди в наших серцях! Вічна Слава та шана Вам, захисники України! – заявив Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
Зв’язківець (військова служба за контрактом в ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…