ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Жоден призовник, який не матиме довідки з району про проведення ІФА-тесту, на обласний збірний пункт не потрапить»

Прочитаєте за: 3 хв. 12 Червня 2020, 17:17 3

На Рівненському обласному збірному пункті, що в селищі Здовбиця, гаряча пора  – призовні медичні комісії готові за необхідності працювати навіть без вихідних.

Як зазначив військовий комісар Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Валерій Куценко, наразі планове завдання першої відправки область виконує на 100 відсотків, а загалом весняного призову вже більше ніж наполовину.

 

– Перша відправка до Збройних Сил України планується вже 15–17 червня, – зазначив офіцер. – Ми забезпечені усіма необхідними індивідуальними засобами захисту. Жоден призовник, який не матиме довідки про проведення ІФА-тесту, на обласний збірний пункт не потрапить. Їх тестуватимуть у районах, а в разі виявлення позитивних результатів робитимуть й ПЛР-тести. Щодо обсервації, то її молоде поповнення проходитиме упродовж двох тижнів уже у військових частинах.

За словами заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації Ігоря Добровольського, важливо, щоб забір матеріалу для ІФА-тестів проводився за день до відправки. Голови медичних комісій повинні чітко скоординувати роботу щодо тестування призовників. Відповідні кошти в області на це вже виділені.

На призовному пункті діють карантинні обмеження, тому вхід на медичну комісію не більше п’яти призовників, – решта чекають на подвір’ї, дотримуючись дистанції.

Разом із іншими категоріями громадян сюди прибули й випускники комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» для проходження медкомісії на вступ у військові виші. Як і в попередні роки, більшість ліцеїстів мріють продовжити службу  як курсанти, а згодом й офіцери.      Серед них і мешканець Здовбиці Данило Шпак.

Хлопець закінчив ліцей та планує вступити до військового інституту Київського Національного університету імені Тараса Шевченка на факультет військової журналістики. У місцевих ЗМІ, каже, ще не друкувався, проте впродовж кількох років успішно фотографує, цікавиться програмами обробки фотографій, версткою газет. Напрямок навчання обирав на сайті вишу, де й ознайомився з його особливостями. Якщо ліцей я обирав самостійно, то остаточне рішення щодо вступу в військовий інститут обговорював із батьками. Адже це професія на все життя, тож довелося усе зважити.

Ще один юнак Євген Мельник із Новоград-Волинського. Він закінчив школу та за порадою товариша, який навчається у військовій академії в Одесі, теж планує стати розвідником. Каже, що хоче випробувати себе та як справжній чоловік захищати свою Вітчизну. 

6
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство