ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна в ОБСЄ вимагає від Росії звільнити викраденого біля Криму українського військового

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Червня 2020, 10:28 0

Україна вимагає від Росії негайно звільнити українського військового Євгена Добринського, якого взяли під варту в анексованому Криму після його зникнення на адмінкордоні півострова з Херсонською областю.

Про це заявив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ. Відповідний текст заяви розміщений на сайті українського представництва при ОБСЄ.

«Число українських громадян, незаконно затриманих російською стороною, продовжує зростати. 30 травня український військовослужбовець зник безвісти поблизу адміністративного кордону між материковою Україною і окупованим Кримом. Як з’ясувалося пізніше, він був викрадений російською спецслужбою, яка звинуватила його в так званому «порушенні державного кордону». Ми вимагаємо від російської сторони негайно звільнити його», – сказано в повідомленні.

Після інформації про арешт в анексованому Криму українського військовослужбовця Євгена Добринського уповноважений України з питань захисту прав військовослужбовців Олег Чуйко направив відповідні листи правоохоронним органам Росії і російському омбудсмену Тетяні Москальковій для з’ясування правових підстав затримання громадянина України. Однак відповіді досі не надійшло.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Новини світу та України