Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…
Служба безпеки України викрила привласнення майже 3 мільйонів гривень бюджетних коштів під час будівництва для Міноборони казарм поліпшеного планування, що відповідають стандартам НАТО. Про це повідомляється на офіційному сайті СБУ.
За даними слідства, у 2018 році Південне територіальне квартирно-експлуатаційне управління провело конкурс на зведення житлового комплексу у військовому містечку в Очакові. Тоді ж на рахунки будівельної компанії-переможниці було перераховано 5,4 мільйона гривень. Проте забудовник виконувати взяті на себе зобов`язання не планував. Через внесення до актів виконаних робіт завищених даних щодо їх обсягів та вартості, підрядник незаконно заволодів 2,9 мільйонами гривень. Аби «відмити» кошти зловмисники переказували їх підконтрольним комерційним структурам та виводили в тінь.
Крім того, будівельна компанія постійно відкладала терміни введення в експлуатацію казарм, що призвело до значного подорожчання їх початкової вартості. Роботи у повному обсязі підрядниками й досі не виконано.
Під час обшуків за місцями роботи та проживання учасників оборудки правоохоронці вилучили фінансову документацію, що доводить привласнення бюджетних коштів.
Наразі організатору оборудки повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Його спільниці, представниці забудовника, крім привласнення інкримінують ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 1 ст. 209 (відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.
Директору будівельної компанії повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин справи і притягнення до відповідальності посадовців Міноборони, причетних до оборудки.
Викриття зловмисників проводилось співробітниками УСБУ в Одеській області спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України.
Загалом від початку доби відбулося 69 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують активно протидіяти російському агресору, завдаючи йому втрат у живій силі та техніці.
Ситуація на фронті складна, але за останній тиждень можна помітити покращення на Донеччині, зокрема на Покровському напрямку.
Повідомили про підозру члену військово-лікувальної комісії одного з терцентрів комплектування Кременчука, який за хабарі пропонував чоловікам уникнути мобілізації, оформлюючи їм липову групу інвалідності.
Пілоти підрозділу «Роніни» 65 механізованої бригади завдали удару по ворожій артилерії та транспорту.
Для підтримки штурмових піхоти на Харківському напрямку окупанти все частіше застосовують легкоброньовану, а подекуди і важкоброньовану техніку.
Міністерство оборони України уклало Меморандум про підтримку у проведенні функціонального аудиту з однією з провідних міжнародних компаній, що входить до «Великої четвірки» аудиторських та консалтингових фірм.
Захищаємо світ
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…