ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада відновлює тренування військовослужбовців ЗС України в рамках місії UNIFIER

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Червня 2020, 9:25 2

Інструктори Збройних сил Канади повертаються в Україну тренувати військових після того, як змушені були згорнути свою місію через обмежувальні заходи у зв’язку з пандемією COVID-19.

Як передає «Укрінформ», про це йдеться в повідомленні Збройних сил Канади (CAF) в Україні у Twitter.

«Солдати CAF прибудуть до України в середині червня, щоб відновити навчання на підтримку сил безпеки України. Інструктори пробудуть на карантині упродовж 14 днів з метою захисту від COVID-19, перш ніж приєднатися до місії», – йдеться в повідомленні.

Наприкінці березня уряд Канади через коронавірус заявив, що зменшить із 200 до 60 свій контингент інструкторів в Україні в рамках операції UNIFIER. Уся навчальна діяльність канадських сил в Україні була припинена у зв’язку з поширенням COVID-19.

Нагадаємо, у рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців із 2015 року проводять заняття з українськими військовими та представниками силових відомств. За цей час через канадське навчання пройшли понад 17 000 українських воїнів.

У рамках навчальної операції UNIFIER Збройні сили Канади надають допомогу в нарощуванні потенціалу особового складу українських військ на підтримку зусиль України зі збереження суверенітету, безпеки та стабільності. Термін її роботи – до кінця березня 2022 року.

3
1
Читайте нас в Telegram
Мітки: