ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові медики розгорнули мобільну лабораторію зі спеціальним біолабораторним комплексом

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Червня 2020, 12:03 4

Днями відбулися двоетапні навчання з керівним складом військово-медичних клінічних центрів і військових госпіталів на чолі з Командувачем Медичних сил ЗС України генерал-майором медичної служби Ігорем Хоменком.

Перший етап інструкторсько-методичних занять провели на території Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», другий – на військовому полігоні, де ознайомилися на практиці з функціонуванням військового мобільного госпіталю, прийманням поранених у центрі підготовки підрозділів ракетних військ та артилерії.

Військові медики практикувались у розгортанні мобільної лабораторії зі спеціальним біолабораторним комплексом, що застосовується для ідентифікації у польових умовах патогенних мікроорганізмів, зокрема коронавірусу COVID-19. Як показали навчання, займає це близько 30 хвилин. За умов повної укомплектованості персоналом і витратними матеріалами за добу на ній можна провести 20 лабораторних досліджень. Готові результати вже за 6 годин після доставлення матеріалу.

Нагадаємо, що за час пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Збройних Силах України протестовано більше ніж 1000 військовослужбовців, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, а також під час бойового злагодження на загальновійськових полігонах.

8
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram