ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Румунія в оборонній стратегії вперше розглядає Росію як країну-агресора

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Червня 2020, 16:06

У новій Стратегії національної оборони Румунії на 2020−2024 роки вперше після Другої світової війни прямо говориться про «агресивну поведінку Російської Федерації» і про «гібридні дії із мілітаризації Чорноморського регіону», що проводяться Москвою. 

Про це пише румунська редакція «Радіо Свобода».

Агресивність Російської Федерації − це фраза, яка зустрічається як мінімум двічі, тоді як опис сфери безпеки, безсумнівно, передбачає, що Росія сприймається як ворог.

Як зазначається, Стратегія на 2020−2024 роки також вказує на «ставлення і дії Російської Федерації щодо порушення норм міжнародного права», що «породжує розширення розбіжностей з деякими західними державами і НАТО».

У Стратегії також йдеться про потенціал «ескалації напруженості в регіоні на тлі посилення наступальної позиції і агресивності Російської Федерації в останні роки й вдосконалення гібридного приладобудування, яке вона використовує».

Серед 25 ризиків, визначених експертами, є «відсутність прозорості, пов’язана з озброєнням Російської Федерації, розміщеним у Придністровському сепаратистському регіоні».

У ширшому контексті відзначаються дії із дестабілізації на Західних Балканах і в Україні.

 

Читайте нас в Telegram
Сумщина у вогні: 18 дітей поранено внаслідок російських ударів по області

Загальна кількість поранених складає 35. Під  вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.

Пам’яті прикордонника Артема Калінки
Пам’яті прикордонника Артема Калінки

Мріяв про військову службу з дитинства.

«Втрати росіян вже кілька місяців поспіль перевищують поповнення» — Олександр Сирський
«Втрати росіян вже кілька місяців поспіль перевищують поповнення» — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ провів телефонну розмову з Верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Алексусом Гринкевичем.

Наша ППО знешкодила вночі 76 ворожих БПЛА з 93
Наша ППО знешкодила вночі 76 ворожих БПЛА з 93

У ніч на 05 квітня (з 18:00 04 квітня) противник атакував 93 ударними БПЛА типу Shahed, «гербера», «італмас» та безпілотниками інших типів.

Костянтинівський напрямок став лідером з кількості бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
Костянтинівський напрямок став лідером з кількості бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 149 бойових зіткнень, з яких 29 на Костянтинівському і 26 на Покровському напрямках.

Ворог втратив майже 1200 солдатів та 3 РСЗВ — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив майже 1200 солдатів та 3 РСЗВ — Генштаб ЗСУ

За минулу добу армія країни агресора втратила 1180 одиниць особового складу та 2 реактивні системи залпового вогню.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Начальник радіолокаційної станції (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій-номер обслуги

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Покровськ

Старобільський РТЦК та СП

Медсестра/медбрат

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

--- ---