ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рада ухвалила зміни до закону про держбюджет щодо перерозподілу коштів на боротьбу з коронавірусом

Новини
5 Червня 2020, 14:15
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Народні депутати прийняли за основу проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Так, законопроєктом пропонують внести зміни до статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», якими кошти Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 будуть направлені на «заходи, спрямовані на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбу з її наслідками, придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах та проведення капітального ремонту, реконструкції цих відділень, покращення транспортного сполучення, будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Проєкт Закону зареєстровано за № 3509.


Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі
Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі

У ніч на 14 липня оператори Сил безпілотних систем уразили ще 11 суден тіньового флоту РФ в акваторії Азовського моря.

Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО
Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО

В рамках Middle Strike Сили оборони знищують логістичну мережу росіян на відстані до 200-300 км від лінії фронту.

На Сумщині викрили схему з фіктивними бойовими відрядженнями — ДБР
На Сумщині викрили схему з фіктивними бойовими відрядженнями — ДБР

Начальника групи по роботі з учасниками бойових дій однієї з військових частин на Сумщині викрили у створенні корупційної схеми.

Втрати росіян на Донеччині зросли вдвічі — понад 400 військових за один квадратний кілометр
Втрати росіян на Донеччині зросли вдвічі — понад 400 військових за один квадратний кілометр

Втрати російської армії на Донеччині збільшуються удвічі та становлять понад 400 окупантів за один квадратний кілометр.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Junior Data Analyst

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

RobotaUa Командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Інспектор прикордонної служби, фельдшер

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін