ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уперше урочистий ритуал випуску молодих лейтенантів заплановано провести на полігоні

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Червня 2020, 10:13

У Національній академії Сухопутних військ курсанти випускного курсу приступили до складання державних іспитів

У Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочала роботу державна екзаменаційна комісія (ДЕК). Цього року її очолює начальник штабу – заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра. У перший день роботи екзаменаційної комісії на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбулось організаційне засідання її членів із керівництвом Національної академії.

Як зазначив заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олексій Красюк, переважна більшість курсантів-випускників здобудуть освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», ще близько пів сотні вихованців вишу отримають дипломи магістрів. Для оцінки рівня знань курсантів створено 25 підкомісій, переважну більшість яких очолюють офіцери з бойових частин, в які, зокрема, і будуть скеровуватися для проходження подальшої служби молоді лейтенанти.

Цього року робота ДЕК має низку особливостей. Через заходи із протидії поширенню коронавірусної інфекції серед військового колективу, ось вже більше ніж два місяці старшокурсники готуються до екзаменів на полігоні. Тут, у полях, вони проходили посилену підготовку, насамперед вдосконалювали свої командирські навички і готувалися до прийняття посад у військах. Паралельно сідали за книжки, аби пригадати і деякі теоретичні знання, які їм стануть у пригоді як під час самих іспитів, так і в подальшій служби.

До слова, на отримання диплому з відзнакою та золотої медалі претендують 11 курсантів, ще близько 70 є претендентами на диплом з відзнакою. Найбільше відмінників навчається на факультеті бойового застосування військ.

Уже сьогодні курсанти-випускники почнуть складати іспити і, власне, покажуть, на що вони здатні.

Слід зауважити, що вперше проведення урочистого ритуалу випуску  молодих лейтенантів запланована не в стінах видового навчального закладу у Львові, а на полігоні. І це теж особливість, яку внесла боротьба з COVID-19.

Фото пресслужби НАСВ.

Читайте нас у Facebook
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування
Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді (U23) представниця України Конрад Емелі здобула бронзову нагороду у змаганнях на шпагах.

Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Усього від початку доби агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони.

Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО
Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО

Цієї ночі бійці «Альфи» СБУ провели спецоперацію на військово-морській базі чорноморського флоту рф у Севастополі, а також на військовому аеродромі «Бельбек».

«Противник зазнає втрат, що перевищують його можливості з доукомплектування підрозділів» — Головнокомандувач ЗСУ
«Противник зазнає втрат, що перевищують його можливості з доукомплектування підрозділів» — Головнокомандувач ЗСУ

Генерал Олександр Сирськй зустрівся з начальником Штабу оборони Збройних Сил Канади генералом Дженні Каріньян.

Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука
Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука

Жіноча команда України виборола срібні нагороди на Гран-прі Європи зі стрільби з лука.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-зенітник

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Суми

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Кухар, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

Водій (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Водій, кранівник, тракторист-машиніст екскаватора, бульдозера

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

--- ---