ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Безкоштовні сеанси дельфінотерапії для учасників АТО/ООС відновлено

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Червня 2020, 12:38 1

Відсьогодні в Одесі відновлює роботу програма психологічної реабілітації ветеранів, інвалідів та воїнів АТО/ООС за допомогою дельфінотерапії.

Керівник програми Андрій Вагапов зазначає, що, як і раніше, для наших воїнів вона є абсолютно безкоштовною.

– Списки людей, які потребують дельфінотерапії, я складаю на підставі даних, що надають командири, з багатьма з них у мене прямий зв’язок. Також надходить інформація від різних ветеранських та волонтерських організацій. Ті, хто служив на третій лінії, до них не потрапляють. З усіх осіб, що мають статус учасника АТО/ООС, ми насамперед надаємо можливість пройти реабілітацію тим, хто був на війні. Багато записуються самі, дізнавшись про програму зі ЗМІ або Facebook, – розповідає Андрій.

За його словами, проєкту вже декілька років, і за цей час у ефективності дельфінотерапії могли переконатися навіть найбільші скептики. Адже спілкування з цими унікальними морськими ссавцями допомагає впоратися з депресією, безсонням, головними болями, викликаними перенесеними травмами. Їхній ультразвуковий (сонарний) вплив на мозок дуже позитивний. Завдяки йому поліпшується циркуляція крові та лімфи, живлення клітин та ріст нервових клітин, що добре впливає на людей з контузіями.

До слова, ефективність дельфінотерапії Андрій Вагапов перевірив на собі. А проєкт, який волонтери реалізують спільно з дельфінаріями мережі «Немо», базується на багаторічному досвіді США у реабілітації військових, які брали участь у бойових діях.

Записатися на заняття дельфінотерапії й дізнатися повну інформацію можна за номером: +380504479999

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Реабілітація