ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Визначено дату початку вступної кампанії до військових навчальних закладів

21 Травня 2020, 11:09
Визначено дату початку вступної кампанії до військових навчальних закладів

У зв`язку з карантинними заходами в Україні вступна кампанія до вітчизняних вишів була перенесена. Це стосувалось і вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (ВВНЗ та ВНП ЗВО. – Ред.). АрміяInform дізналася про нові дати вступної кампанії, а також терміни подання документів до ВВНЗ та ВНП ЗВО та проходження медкомісії. Про це повідомляє АрміяInform.

Як повідомили в Міністерстві оборони України, вступні випробування та конкурсний відбір на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» та фахової передвищої освіти «фаховий молодший бакалавр» заплановано провести з 1 до 18 серпня 2020 року.

Встановлено терміни подання особових справ вступників безпосередньо до приймальних комісій ВВНЗ та ВНП ЗВО − до 1 серпня 2020 року.

Керівники військових навчальних закладів зміни до Правил прийому мають затвердити рішенням Вчених рад військових навчальних закладів та до 1 червня 2020 року розмістити їх на офіційних сайтах закладів.

Командування Медичних сил ЗСУ організує проведення медичних оглядів вступників, інші доконкурсні медичні процедури, установлені умовами конкурсного відбору до ВВНЗ та ВНП ЗВО до початку вступних випробувань  у військових комісаріатах, а з 1 серпня 2020 року −  безпосередньо в навчальних закладах.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Освіта та наука