ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВМС України оснастять надувними човнами типу BRIG

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Травня 2020, 15:21

Для забезпечення потреб підрозділів Військово-Морських Сил ЗС України закуплять декілька надувних човнів типу BRIG з підвісними двигунами спеціального призначення. Попередньо на ці потреби буде виділено 1 572 000 грн. Про це повідомляє АрміяInform.

Як повідомив АрміяInform начальник пошуково-рятувальної служби Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Нестеров, ці човни мають добрі морехідні можливості, швидкісні та маневрені на поворотах, зручні у використанні та стійкі до невеликих коливань моря. З їхньою допомогою військові моряки зможуть ефективно виконувати завдання, наприклад пошуково-рятувального забезпечення на морі й не тільки. Зазвичай подібні надувні човни використовують для доставляння невеликих груп військовослужбовців у визначений район, наприклад водолазів до місця виконання водолазних спусків у морі.

Крім самого човна, до комплекту входять десять рятувальних жилетів, вогнегасник, два кранці, рятівне коло, 30-метровий швартовий канат, електричний і механічний насоси, ремкомплект тощо. Обов’язково на човні має бути передбачено чотири весла, захист дна та балонів і, звісно, кріплення для підйому човна.

Для надувних човнів типу BRIG також закуплять підвісні двигуни типу Tohatsu M30HL або Suzuki DT40WL потужністю 30 та 40 кінських сил відповідно або їхні аналоги.

10

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram