ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка – новий командир

6 Травня 2020
У механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка – новий командир

На Харківщині в окремій механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка відбувся урочистий ритуал прощання з Бойовим Прапором частини командира бригади полковника Володимира Кокорєва, якого переведено на вищу посаду. Військову частину він очолював з березня 2017 року.

Наказ про нові призначення зачитав командир оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко. Також він представив особовому складу нового командира бригади – підполковника Павла Федосенка.

Павло Юрійович Федосенко – Народний Герой України. Він, як і батько та брат, присвятив своє життя військовій службі.

Захищає Україну на Донбасі з травня 2014 року. Від початку російської агресії воював у складі 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас», потім – у лавах 54-ї окремої механізованої бригади. Учасник Іловайських подій, на початку 2015 року виконував бойові завдання поблизу Дебальцевого. Брав участь у бойових діях на Світлодарській дузі. Тричі поранений.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій Присязі під час російсько-української війни Павло Федосенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (8 серпня 2014 року) та численними відомчими відзнаками.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини