ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Снайпінг. Чемпіони готуються до захисту титулу

15 Травня 2020, 15:21
Снайпінг. Чемпіони готуються до захисту титулу

В окремому полку спеціального призначення ССО снайперські двійки готуються до змагань

З 31 травня по 6 червня на базі навчального центру ССО відбудеться черговий турнір серед снайперських пар Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Підопічні Вадима третій рік поспіль є чемпіонами і гідно представляють свій вид на рівні всеармійських змагань.

– Ми мусимо добре підготуватися, щоб захистити чемпіонський титул. Тренуємось щодня, у будь-який час доби, у спеку, дощ чи вітер. Стрільба зі снайперських гвинтівок UAR-10, Savage 110 BA, з АКС-74, пістолетів «Форт-14 ТП», надання медичної допомоги під час динамічної вправи – над цим і працюємо, – каже командир снайперів Вадим. – Ми є чинними чемпіонами ССО, неодноразово завойовували  першість Збройних Сил зі снайпінгу. Тож відповідальність і розуміння, підтвердження титулу і звання – це не прості слова, а честь полку та Сил спеціальних операцій.

Двійки готуються до виконання вправ як в індивідуальному, так і в командному заліку. Дистанція до мішеней становить від пістолетної у 20–25 метрів до 900 – з гвинтівки.

На змаганнях за лічені секунди снайперам треба поцілити в куряче яйце, спортингову тарілку (діаметр 11 см), керамічну плитку 20×20 см, металеві гонги у вигляді грудних мішеней тощо. У деяких вправах постріл здійснюють із закритим прицілом, а деякі відбуваються вночі, з віддаленим або періодичним підсвічуванням мішеней, за голосовим коригуванням партнера. Вогонь вестимуть із барикад, протитанкових їжаків, дверей авто, вікон, згідно з карткою вогню, під час снайперської естафети.

Фото і відео автора

19

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини