ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оркестр ВМС зіграв для лікарів, що борються з COVID-19

7 Травня 2020
Оркестр ВМС зіграв для лікарів, що борються з COVID-19

Медичні працівники опинилися на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією. Люди по всьому світу знаходять способи скласти їм подяку: чи то плакат на балконі, чи то світлова інсталяція, чи навіть просто оплески. Про це повідомляє АрміяInform.

Підтримати лікарів вирішили й у командуванні Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Зранку біля Одеського обласного клінічного медичного центру, де лікують хворих на COVID-19, медиків зустрічав оркестр Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України. Звісно, під час виступу музиканти були в неповному складі, дотримуючись належної дистанції.

– З 2014 року Збройні Сили України разом з добровольцями та волонтерами ведуть війну за нашу територіальну цілісність і незалежність з російськими терористичними військами на Сході країни. Так сталося, що тепер в Україні розпочалася ще одна війна – з коронавірусом, – розповів заступник командувача ВМС ЗС України з морально-психологічного забезпечення – начальник управління капітан 1 рангу Андрій Урсол. – Саме щоб підтримати медиків та підійняти їм настрій, наш оркестр приїхав невеликим колективом до лікарні, аби через музику сказати їм «Дякуємо!» Сказати «Дякую!» за їхню працю, за те, що вони, перебуваючи на передовій боротьби із хворобою й ризикуючи власними життями, рятують наших співвітчизників.

Організований концерт припав до душі медичним працівникам. Їхні очі сяяли від радості та вдячності, бо їхню невтомну працю пам’ятають і шанують. З гарним настроєм і натхненням лікарі йшли до своїх робочих місць, щоб і надалі виконувати свій священний обов’язок – рятувати життя українців.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини