ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До 80 годин нальоту за 20 тижнів, або Як майбутні випускники ХНУПС проходять льотну практику

26 Травня 2020
До 80 годин нальоту за 20 тижнів, або Як майбутні випускники ХНУПС проходять льотну практику

Курсанти 5-го курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) опановують літаки МіГ-29, Су-27 та Су-25, повідомляє АрміяInform. 

Льотна практика проходить на базі авіаційних частин у різних куточках України та триватиме близько 20 тижнів. Разом із досвідченими льотчиками-інструкторами курсанти вже виконали тренувальні польоти та здійснили перші самостійні вильоти на нових для себе типах військових літаків. До цього тривала підготовка на навчально-тренувальних літаках типу Л-39 «Альбатрос».

Майбутні офіцери нині виконують тренувальні польоти вдень у простих метеоумовах, за різними маршрутами та на різних висотах, а також відпрацьовують складний пілотаж і групову злітаність у складі пари. Після закінчення практики вони запишуть до своїх льотних книжок по 75 годин нальоту.

Крім того, триває льотна практика й в курсантів 5-го курсу ХНУПС, які опановують військово-транспортний літак Ан-26. Впродовж 20-ти тижнів кожен п’ятикурсник зможе отримати по 80 годин у повітрі.

За словами командування навчального закладу, курсанти-льотчики ХНУПС навчаються за триступеневою системою підготовки. Після випуску усі лейтенанти отримають класифікацію льотчика 3-го класу та матимуть близько 275 годин нальоту кожен.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування, Повітряні Сили