ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Центру інформації та документації НАТО в Україні вже 23 роки

7 Травня 2020, 12:57

7 травня 1997 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та НАТО щодо заснування Центру інформації та документації НАТО в Україні. Про це повідомляє АрміяInform.

Центр інформації та документації НАТО (ЦІДН) відкрився у Києві в 1997 році з метою поліпшення інформованості про НАТО та взаєморозуміння між Україною та НАТО. Центр надає інформацію, сприяє проведенню досліджень, а також фінансує здійснення проєктів громадянами України та організаціями за темами, пов’язаними з діяльністю НАТО.

– Сьогодні Центр інформації та документації НАТО в Україні відзначає 23-тю річницю. Упродовж цих років наша команда працювала з людьми по всій Україні, щоб зміцнити партнерство між нашими союзниками та вашою країною. Сприяти кращому розумінню цінностей та принципів НАТО, а також допомогти викривати міфи та стереотипи, − розповіла заступниця помічника Генерального секретаря НАТО з громадської дипломатії Кармен Ромеро.

Також пані Кармен наголосила, що з часів Революції Гідності Центр посилив свою підтримку в боротьбі з дезінформацією. «Ми допомогли уряду України зміцнити свої стратегічні комунікації, а також примножити кількість заходів у публічній дипломатії. Я сподіваюсь на багато років успішного партнерства між НАТО і Україною».

Починаючи з 2014 року в ЦІДН з’явилось два додаткових завдання:

  • Надавати інформацію про практичну підтримку НАТО для України, наприклад, через вісім цільових фондів загальною сумою в 40 мільйонів євро, у таких сферах, як медична реабілітація, командування і управління або логістика, а також через дорадчу підтримку Збройних Сил України в їхніх реформах.
  • Підтримка українського уряду в підвищенні його комунікаційних спроможностей в сфері стратегічних та кризових комунікацій. Спроможність українських інституцій ефективно доносити до вітчизняної та іноземної аудиторії інформацію про події в Україні, зокрема про події на Сході та перебіг реформ, є дуже важливою.

Зазначимо, що ЦІДН є структурним підрозділом Управління громадської дипломатії штаб-квартири НАТО і був першим інформаційним закладом НАТО в країні-партнері, що забезпечує відкритий доступ до інформації широкій громадськості.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook