ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Житомирський військовий інститут: цього року кількість першокурсників збільшиться

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Травня 2020, 15:57 143

Інформаційне агентство АрміяInform продовжує інформувати читачів про зміни та новації у цьогорічній вступній кампанії до вищих військово-навчальних закладів. Цього разу наш кореспондент спілкувалася з секретарем приймальної комісії Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова майором Костянтином Костіним.

Так, вступна кампанія до цього військового вишу пройде на місяць пізніше, ніж зазвичай — з 1 серпня по 18 серпня. Процес відбору абітурієнтів триватиме довше у зв’язку з обмеженнями під час карантинних заходів.

Змінено й термін подання особових справ абітурієнтів до приймальної комісії — до 1 серпня. У цьому році в найкоротші терміни пройде первинна військово-професійна підготовка, що забезпечить своєчасний початок нового навчального року.

За словами офіцера, цього року першокурсників у цьому військовому виші буде на 15% більше, ніж торік. Збільшився й перелік відомств та силових структур, які є замовниками на підготовку військових фахівців – випускників цього військового інституту.

— Житомирський військовий інститут готує офіцерів за унікальними інтелектуальними спеціалізаціями. Хлопці найчастіше обирають напрями з управління безпілотними та космічними апаратами, радіоелектронної та космічної розвідки, а дівчата — з технічного захисту інформації та інформаційної боротьби, — розповідає майор Костін.

Кожен абітурієнт в обов’язковому порядку має пройти: остаточний медичний огляд, психологічне обстеження та скласти іспит із фізичної підготовки. Оцінюються вони як склав/не склав, пройшов/не пройшов. Наразі потрібно активно готуватися тільки до проходження вступного випробування з фізпідготовки.

— Для успішного складання цього випробування хлопцям потрібно підтягуватися не менше 7 разів, пробігти крос (3 км) —  не більше ніж за 13 хвилин 40 секунд та стометрівку — до 16 секунд. Дівчатам потрібно пробігти 1 км швидше ніж за 5 хвилин 15 секунд й виконати комплексну силову вправу не менше ніж 20 разів (мінімум 15 згинань та розгинань тулуба, згинання та розгинання рук в упорі лежачи не менше ніж 5 разів), — зазначає майор.

За окремим конкурсом відбиратимуть дітей-сиріт, випускників військових ліцеїв та ліцеїв із посиленою військовою та фізичною підготовкою, військовослужбовців за контрактом, учасників бойових дій, переселенців тощо.

До того ж у Житомирському військовому інституті наприкінці червня планують провести II тур Всеукраїнської олімпіади з математики. Географія учасників, які пройшли І тур, дуже широка — це учні з 14 областей України. Тому в інституті очікують міжобласного сполучення, щоб надати учасникам Олімпіади можливість отримати додаткові бали при вступі до навчального закладу.

З повним переліком правил прийому до Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова можна ознайомитися за посиланням:

https://www.zvir.zt.ua/abiturientu/pravila-prijomu

13

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо