ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Громадськість Львівщини продовжує допомагати військовим медичним закладам

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Травня 2020, 13:32 0
SONY DSC

Ексголова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка передав представникам Військово-медичного клінічного центру Західного регіону пів сотні захисних костюмів, що «дихають», корейського виробництва  та десять пульсоксиметрів. За його словами, подібну допомогу було надано також й обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 6-й міській поліклініці, обласному клінічному діагностичному центру.

Як зазначив начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда, ці засоби будуть обліковані за встановленим порядком та поповнять арсенал військових медичних працівників у боротьбі з Covid-19.

Натомість начальник клініки невідкладної медичної допомоги полковник медичної служби Костянтин Бартошик розповів про те, що впродовж «карантинних» місяців було суттєво нарощено матеріально-технічну базу профільних відділень.

— Однією з останніх новинок, яку було закуплено нами за кошти спеціального фонду Центру, є оцей бокс-ізолятор для транспортування інфікованих хворих. Його розробили у місті Кременчук фахівці одного з вітчизняних підприємств агропромислового машинобудування. У цій герметичній капсулі ми можемо транспортувати пацієнта з будь-якої точки Західного регіону. Якщо у наступні дні ми отримаємо вказівку на евакуацію пацієнта з Covid-19, то цей апарат значно полегшить виконання поставленого завдання. Як бачимо, він сконструйований із цупкого поліетилену, шви прошиті й проклеєні, є низка отворів для підведення повітря та знезаражувальних фільтрів. У капсулу вмонтовані рукавиці-манжети для того, аби медичні працівники могли проводити маніпуляції всередині боксу. Дуже важливим є те, що пацієнта можливо транспортувати в ній у напівсидячому положенні. Також чудова розробка дозволить захистити персонал евакуаційної бригади від смертоносної хвороби, – зазначив полковник медичної служби Костянтин Бартошик.

Крім того, військові медичні працівники розповіли про те, що новинка може бути застосована і для перевезення пацієнтів, наприклад, з важкими опіками, небезпечними інфекційними хворобами.

Загалом упродовж останніх місяців військові медичні працівники Західного регіону брали участь у багатьох евакуаціях важких пацієнтів із нестабільною гемодинамікою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство