У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Перший заступник міністра у справах ветеранів Герой України Олександр Порхун під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України поспілкувався з громадянами України з різних областей. Здебільшого зверталися учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та мешканці східних територій, які брали участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України.
Як повідомляє Урядовий портал, громадян хвилювали насамперед питання отримання житла для ветеранів АТО/ООС, виплати одноразової грошової допомоги, виділення земельних ділянок, забезпечення медичним обслуговуванням.
Люди також цікавилися питаннями відновлення засідань робочих груп Мінветеранів та міжвідомчих комісій, які відповідають за опрацювання питань надання статусу УБД і виплату одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю.
Під час діалогу перший заступник міністра детально розповів про пріоритети роботи Мінветеранів щодо соціального захисту ветеранів і членів їхніх сімей, а також підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.
Крім того, під час онлайн-спілкування представники громадського ветеранського сектору надали свої пропозиції щодо вдосконалення медичного обслуговування ветеранів у рамках проведення медичної реформи в країні.
Зі свого боку Олександр Порхун сказав, що Мінветеранів приділяє цій темі багато уваги та сподівається, що невдовзі буде призначено профільного заступника міністра.
За результатами прямої телефонної лінії керівники структурних підрозділів Міністерства у справах ветеранів отримали завдання детально опрацювати звернення та надати додаткові роз’яснення й консультації.
Танкісти 41-ї окремої механізованої бригади розповіли, як під час боїв на прикордонні Сумщини працювали під атаками FPV-дронів і підтримували українську піхоту.
Підроблені довідки для відстрочки від мобілізації видавали про буцімто навчання в аспірантурі в одному з приватних вишів.
Колись жива Костянтинівка, де військові дорогою на позиції брали каву й хот-доги на знайомій заправці, нині перетворюється на суцільні руїни після ворожих атак.
Від початку доби на фронті було зафіксовано 62 бойові зіткнення, найбільше — на Покровському та Гуляйпільському напрямках.
У квітні воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 кілометрів.
Курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка можуть отримувати стипендію до 45 тисяч та працювати з натовською зброєю.
Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Одеса
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…