ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тренувальна група Збройних сил Канади UNISIEF відвідала Військовий коледж сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут  

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Травня 2020, 19:42 2

Нове керівництво тренувальної місії UNISIEF Збройних сил Канади ознайомилося  з процесом та системою підготовки сержантського складу у навчальних закладах Збройних Сил України.

Упродовж ознайомчої презентації начальник Військового коледжу розповів канадським колегам про історію навчального закладу, характер та особливості навчання у ньому за сучасними методиками. Зокрема офіцер зосередив увагу присутніх, що сьогодні у систему підготовки зв’язківців цифрового формату впроваджено близько 30-ти стандартів НАТО.

Під час зустрічі представники тренувальної групи UNIFIER обмінялись з командуванням коледжу думками щодо вдосконалення системи підготовки сержантського складу за сприяння інструкторського складу місії ЗС Канади. Зокрема командир тренувальної місії  запропонував розглянути можливість впровадження  у військовому коледжі курсу лідерства та проведення занять з тактичної медицини та мінної обізнаності.

На завершення візиту командування військового коледжу висловило подяку іноземним гостям за їхню готовність активно сприяти вдосконаленню методичної та практичної складової навчання фахівців цифрового формату, телекомунікаційних та інформаційних систем, що особливо важливо  в умовах нинішнього протистояння російській  агресії на сході України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook