ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Російські окупанти обстріляли Кам’янку

Новини
24 Травня 2020, 13:57
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Збройні формування Російської Федерації продовжують вести вогонь по цивільній інфраструктурі населених пунктів поблизу лінії зіткнення. Про це повідомляє штаб ООС.

Так, вчора російські окупанти з артилерійських систем калібру 122 мм обстріляли дачні будівлі в селищі Кам’янка. Внаслідок розриву снарядів суттєво пошкоджено два будинки: в одному зруйновано дах, в іншому – зовнішню стіну та покрівлю. На щастя, ніхто з мирних мешканці не постраждав.

Отже, окупанти вчергове відкрито продемонстрували своє цинічне ставлення до життя і здоров’я цивільного населення та вкотре підтвердили відкрите ігнорування Мінських домовленостей і Міжнародного гуманітарного права.


«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії
«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії

У самохідному артдивізіоні Президентської бригади техніку повертають у стрій одразу після поломки — без зайвих погоджень і довгого очікування.

14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ
14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ

Під час масованої атаки 14 російських дронів артилеристи 40-ї бригади змогли відбити наліт, не втратити САУ «Богдана» і вивести розрахунок із-під удару.

«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч
«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч

На Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон «Князь Вєщій Алєг» вартістю близько 100 тисяч доларів.

НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»
НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»

На Лиманському напрямку прикордонники підрозділу «Срібна трійка» завдали ураження по окупантам та їх техніці й сховкам.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

WorkUa Водій відділення морської піхоти (категорія B, C)

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

WorkUa Оператор-сапер безпілотних систем мінування (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

RobotaUa Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Старший оператор відділення комунікацій, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область