ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

МЗС і фонд «Повернись живим» передали військовим медикам 5000 реагентів для ПЛР-тестів на коронавірус

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2020, 18:22

Міністерство закордонних справ України і благодійний фонд «Повернись живим» передали Збройним Силам України 5000 одиниць реагентів для ПЛР-тестування на коронавірус, інформує Урядовий портал.

Як зазначається у повідомленні, урочиста передача партії допомоги відбулася у п’ятницю, 15 травня, у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві за участю міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, голови БФ «Повернись живим» Оксани Коляди та командувача Медичних сил Збройних Сил України генерал-майора Ігоря Хоменка.

«Міністерство закордонних справ України ще з 2014 року відчуває особливий зв’язок зі Збройними Силами, з людьми, які зі зброєю в руках стоять на захисті України. Коли постало питання в міністерстві, кому ми хочемо допомогти під час пандемії, відповідь знайшлася миттєво – військовим медикам», – заявив на брифінгу Дмитро Кулеба.

Зі свого боку командувач Медичних сил генерал-майор Ігор Хоменко зазначив, що інтенсивне тестування військовослужбовців є дуже важливим для безпеки Збройних Сил і передана партія допомоги дуже вчасна. Голова фонду «Повернись живим» Оксана Коляда зауважила, що фонд допомагає військовим з 2014 року і нинішня партія допомоги від дипломатів є важливим посиленням спроможності українського війська.

Раніше у рамках акції «Захистити захисника» українські дипломати у 109-ти закордонних дипломатичних установах та центральному апараті МЗС перерахували частину своїх заробітних плат задля підтримки військових медиків у боротьбі з коронавірусом, зібравши понад 1,78 млн гривень.

На частину цих коштів фонд закупив 5000 одиниць першого компонента для ПЛР-лабораторій Командування медичних сил ЗСУ. Вони дадуть змогу проводити інтенсивне тестування військовослужбовців на наявність коронавірусної інфекції.

Решта зібраних коштів піде на закупівлю засобів індивідуального захисту для військових медиків.

Читайте нас в Telegram