ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У ВМС ЗС України формують нові екіпажі для майбутніх патрульних катерів класу «Айленд»

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Травня 2020, 14:45 1

Як повідомили кореспондентові АрміяInform, у Вербувальному центрі ВМС ЗС України наразі триває набір кандидатів з-поміж військовослужбовців та військовозобов’язаних запасу на військову службу за контрактом на посадах рядового і старшинського складу на катерах типу «Айленд».

Отже, формуються нові екіпажі для майбутніх патрульних катерів Берегової охорони США, які наступного року ввійдуть до бойового складу ВМС ЗС України.

Перевага надаватиметься кандидатам віком до 35 років зі знанням англійської мови. Але рішення ухвалюватимуться індивідуально, залежно від рівня професійної підготовки і досвіду служби на кораблях, катерах та суднах забезпечення національного флоту.

Після завершення формування екіпажів на базі Інституту ВМС Національного університету «Одеська морська академія» розпочнеться курс із поглибленого вивчення англійської мови. Передбачається, що крім вивчення іноземної мови, особовий склад пройде посилену підготовку на базі Навчального центру ВМС ЗС України. Моряки вдосконалюватимуть штурманську підготовку, підготовку в питаннях із боротьби за живучість, тренуватимуться на сучасних навчально-тренажерних комплексах та вивчатимуть матеріальну частину катерів класу «Айленд».

Після завершення мовної підготовки в Одесі військові моряки вирушать для проведення подальшого навчання в м. Балтимор (США), де за планом відбуватиметься теоретична та практична підготовка екіпажів і фактичні виходи в море безпосередньо на борту катерів класу «Айленд». Надалі ці катери передислокують до України.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року до бойового складу ВМС ЗС України увійшли перші два патрульні катери класу «Айленд», які отримали назви «Старобільськ» та «Слов’янськ». Ці катери вже успішно виконують завдання в басейні Чорного моря.

За задумом командування національних ВМС, у загальній системі бойового застосування флоту патрульні катери класу «Айленд» залучатимуться до виконання таких завдань як: ведення спостереження за морською обстановкою, захист цивільного судноплавства, оборона портів і морських комунікацій, патрулювання у визначених ділянках моря, забезпечення розгортання сил (військ), посилення охорони морських ділянок державного кордону, прикриття конвоїв під час забезпечення перевезення вантажів у морі.

Крім того, спроможності цих катерів дозволятимуть залучати їх до операцій із боротьби з проявами піратства, незаконної міграції та контрабанди в акваторії чорноморсько-азовського басейну, участі в пошуково-рятувальних операціях з надання допомоги аварійним об’єктам. Завдяки їхнім морехідним можливостям «Айленди» можна буде застосовувати як у Чорному та Азовському морях, так і в Середземному.

 

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини