ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Півтори тисячі військових правоохоронців підготували за стандартами НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Травня 2020, 16:51 1

Третій рік поспіль у 25-му Навчальному центрі Військової служби правопорядку в ЗСУ готують правоохоронців. За цей час сертифікати про проходження відповідних курсів отримали близько півтори тисячі військовослужбовців. Про це повідомляє АрміяInform.

За словами начальника Навчального центру підполковника Олега Керницького, низку навчальних програм, за якими готують військових правоохоронців, розроблено відповідно до стандартів НАТО.

– Спільно з іноземними інструкторами розробили програми для курсів «Застосування сили», «Поліційні операції», «Тактична медицина», «Протидія диверсіям проти фізичних осіб», «Виживання». Запроваджено системний підхід SAT (Sistem Aproach to training) до навчання військовослужбовців, − розповів Олег Керницький.

На курси «Протидія диверсіям проти фізичних осіб» потрапляють  із числа особового складу підрозділів спеціального призначення та взводу Військової поліції УКРЛІТПОЛБРИГ.

Із колегами з Великої Британії в центрі запроваджено курс «Бойові дії в місті та протидія саморобним вибуховим пристроям», а з представниками з республіки Італія −  курс «Контроль натовпу».

Курс фахової підготовки рядового складу включає в себе модулі з застосування сили, утримання, дії на місці скоєння злочину, тактичної медицини, мінної безпеки, міжнародного гуманітарного права. На курсі для сержантського складу основний акцент робиться на здобутті навичок командира-лідера, відпрацювання вмінь та навичок для проведення занять з  особовим складом.

Перед початком кожного курсу військовослужбовці ВСП проходять вступний контроль, який включає фізичну підготовку, визначення морально-психологічного стану, перевірку стану здоров’я. Після кожного модулю курсанти здають проміжний контроль, а наприкінці курсу складають фінальний іспит.

– На кожному етапі навчання військовослужбовець може бути відрахований за неуспішність. У випадку нескладання проміжного контролю чи фінального іспиту з курсантом проводять додаткові заняття та надають можливість перездати. У середньому за період проходження курсу відраховують від 5 до 10% курсантів, − пояснив начальник Навчального центру.

Інструктори Навчального центру проходили навчання у школах Військової поліції Польщі, Литви, Італії, Сполучених Штатів Америки, Канади, а також у Центрі вдосконалення Військової поліції НАТО в польському місті Бидгощ.

– Цьогоріч заплановано навчання наших інструкторів у Данії на курсі військового поліцейського, у Польщі − на курсі застосування сили, курсі збереження місця події, курсі вивчення англійської мови, у Канаді теж на курсі вивчення англійської мови. Також визначена група наших інструкторів попрямує до Центру вдосконалення Військової поліції НАТО в місті Бидгощ, − підсумував підполковник Олег Керницький.

Фото − група зв’язків із громадськістю Військової служби правопорядку в ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини