ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

6 травня в Україні відзначають День піхоти. Три факти про «трударів» війни

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Травня 2020, 6:52 27

Сьогодні, 6 травня, в Україні вдруге відзначають День піхоти. Це свято встановлене Указом Президента України від 19 квітня 2019 року з «метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій».

День 6 травня був обраний невипадково. Саме 6 травня у 1648 році козаки перемогли в битві біля Жовтих Вод, яка вважається першою переможною битвою національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького. Крім того, 6 травня відзначають релігійне свято — День Юрія Змієборця, який був одним з покровителів українського війська.

Хто ж такі піхотинці й чому їх називають «трударями» війни?

  1. Українські піхотинці – це військовослужбовці механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів, що складають основу бойової могутності Сухопутних військ Збройних Сил України.
  2. Сьогодні українські піхотинці беруть на себе основний удар російського окупанта на Сході країни. В усі часи саме на піхоту війна покладає найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій та військового побуту. Саме піхота завжди зазнає найбільших втрат.
  3. Оборонні, наступальні, рейдові операції, які проводила українська піхота на Сході України, вже нині вивчають у найкращих військових навчальних закладах світу. Тому піхотинці – це і слава українського війська, загартованого в боях із російським агресором.

АрміяInform вітає мужніх воїнів та пропонує переглянути відео українського креативного агентства про піхоту, що увійшло до списку найкращих робіт світу на військову тему за версією американського видання Business Insider.

13
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Історія, Новини