ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України з Днем піхоти

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Травня 2020, 14:44 2

Дорогі бойові друзі!

Щиро вітаю вас із Днем піхоти!

Вогнева потужність, надійний броньований захист та висока мобільність в будь-яких умовах обстановки – це важливі якості, притаманні сучасним піхотинцям.

Бойовий досвід, отриманий у боях з російським агресором на Сході України дозволяє вам, українським піхотинцям, долати складнощі та впевнено йти до Перемоги. Ви вмієте тримати удар та давати ворогу гідну відсіч. Відомий вислів: “Поки нога піхотинця не ступить на землю – вона не вважається завойованою”, є цьому підтвердженням.

Перемоги досягаються пилом, брудом, пораненнями та втратами побратимів. Але ви готові виконувати бойові завдання не тільки тому, що це визначено бойовим статутом, а й тому, що цього вимагають ваші моральні принципи.

З нагоди професійного свята висловлюю вам, дорогі побратими, щиру подяку за самовіддане служіння Батьківщині, за вашу витримку, мужність та вірність Військовій присязі!

У цей урочистий день бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових значних звершень у зміцненні обороноздатності Української держави!

Там, де піхота, – завжди Перемога!
Слава непереможній піхоті!
Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Читайте нас в Telegram