ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До 75-ї річниці завершення Другої світової війни презентували онлайн-виставку «У лавах Об’єднаних Націй»

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Травня 2020, 13:21

До 75-ї річниці завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом і фашизмом Національний музей історії України у Другій світовій війні презентував нову онлайн-виставку «У лавах Об’єднаних Націй».

Основна мета – мовою музейної автентики репрезентувати світовій спільноті масштабне проблемно-подієве полотно й строкату життєписну палітру українського народу, що мав власний вагомий рахунок у перемозі над нацизмом і фашизмом. Виставка включає в себе сім розділів, що розповідають про події та українців, чиї імена має знати світ.

«Хоча українці в тому історичному відтинку обирали різні політичні орієнтири та життєві стратегії, вони стали невід’ємною частиною міжнаціонального й міждержавного консенсусу. В різних одностроях поборювали нацизм у лавах Об’єднаних Націй, воювали на всіх без винятку фронтах, були учасниками всіх головних баталій Другої світової війни. Водночас на українських землях надважливим складником боротьби став масштабний збройний рух за національно-державну суб’єктність. Ця боротьба триває донині…» – зазначають на сайті музею.

 

Читайте нас в Telegram