ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У флотському виші під час карантину відбуваються віртуальні матчі з футболу та єдиноборств

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Травня 2020, 8:51 3

В Інституті Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» вже тривалий час курсанти навчаються в умовах карантину. Задля дотримання всіх заходів безпеки щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції заняття відбуваються у групах з 10 осіб у дві зміни. Це правило діє  і під час занять з фізичної культури. Про це повідомляє АрміяInform.

– Через карантинні обмеження ми сьогодні не можемо грати у футбол реально на полі та в повному складі. Тому за ініціативи начальника Інституту ВМС НУ «ОМА» було вирішено організувати віртуальні змагання, –  розповідає начальник фізичної підготовки  і спорту Інституту ВМС старший лейтенант Валентин Ворона. – Тепер щосуботи та неділі ми будемо проводити  серед курсантів віртуальні матчі з футболу та єдиноборств UFC на ігровій консолі PlayStation.

Як показав перший день змагань, інтерес з боку курсантів був неабиякий, і близько 60 військовиків виявили бажання позмагатись у кіберпросторі. До того ж тепер вихідні в період карантину, коли звільнення в місто заборонені, минатимуть більш цікаво.

Наприкінці змагань  з футболу та єдиноборств переможці отримали призи.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Спорт