ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як захищають солдата від СOVID-19 у польових умовах

21 Квітня 2020, 10:45
Як захищають солдата від СOVID-19 у польових умовах

Війна триває, тому й підготовка особового складу залишається безперервним процесом. А найбільше досвіду у військовій справі воїни набувають під час практичних занять на полігонах. Про це повідомляє АрміяInform.

Про заходи, яких нині дотримуються військові в умовах наметового табору, розповів начальник медичної служби однієї з механізованих бригад.

– У наметовому містечку, для максимального захисту військовослужбовців, проводяться протиепідемічні заходи, – розповідає офіцер. – Зокрема, максимально обмежено вихід за межі табору, а також доступ до нього сторонніх осіб: військовослужбовців з інших частин, обслуговуючого персоналу тощо.

Кожна одиниця техніки, яка забезпечує доставку для бригади продуктів, води, палива, матеріалів тощо щоразу проходить ретельну обробку.

Усі намети як для відпочинку, так і для забезпечення життєдіяльності табору, щодня тричі на добу обробляються антисептичними засобами. Відстань між спальними місцями складає близько півтора метри, і одночасно у наметі відпочиває до 15 військовослужбовців.

Також для військовиків частини облаштовані додаткові місця для миття рук і вмивання, прання та дезінфекції одягу і побутових предметів,  розгорнуто достатню кількість пересувних лазень. Увесь особовий склад забезпечений необхідною кількістю захисних масок і антисептичних засобів. Щоденно проводиться контроль температурного режиму кожного військовослужбовця та, за необхідності, медичний огляд, щоб можна було своєчасно відреагувати і направити людину на лікування.

Приготування їжі в частині проводиться централізовано, з дотриманням протиепідемічних заходів, але кожен підрозділ харчується окремо, у своїх наметах, із дотриманням посилених норм особистої гігієни та у визначений час. Одночасно в наметі знаходиться не більше 10 осіб. Використовуються одноразовий посуд, який після використання

утилізується, або індивідуальні тарілки та ложки.

Також із усіма військовослужбовцями бригади проведено роз’яснювальну роботу щодо попередження та профілактики захворювань, алгоритму дій у різноманітних ситуативних умовах.

– У рамках протиепідемічних заходів проводимо флюорографічне обстеження органів грудної клітини для виявлення хворих на пневмонію або бронхіти, а також розпочали проведення експрес-тестів на виявлення СOVID-19. На сьогодні в нас випадків захворювання військовослужбовців немає, але заспокоюватися не варто. Ми повинні бути готові до будь-яких загроз. А головним завданням для нас є: вимагати і контролювати ретельного дотримання кожним військовослужбовцем визначених заходів. Від здоров’я кожного воїна залежить здоров’я усього колективу, – зазначив офіцер.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини