ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український курсант – кращий іноземний випускник Королівської академії сухопутних військ у Британії

6 Квітня 2020, 18:41
Український курсант – кращий іноземний випускник Королівської академії сухопутних військ у Британії

Курсант Військової академії в Одесі Антон Совенко став кращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в місті Сандгерст.

Про це повідомила пресслужба посольства Великої Британії в Україні в Facebook.

«Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Власне, цього року Антон Совенко з Військової академії в Одесі отримав нагороду кращого зарубіжного випускника за показниками військової, академічної і практичної підготовки», − йдеться в повідомленні.

У посольстві зазначили, що курсант представляв Королівську академію на міжнародних змаганнях з баскетболу та тренував команду з боксу, «тому що його рівень був зависокий, щоб конкурувати з іншими кадетами».

«Від початку навчання Антон зарекомендував себе як талановитий курсант, який наполегливо працював в академічних дисциплінах, зокрема й у вільний час, аби не лише не відставати, а й перевершувати інших слухачів престижної британської академії, для яких англійська була рідною», — наголосили в посольстві.

Також у дипломатичному відомстві нагадали, що в 2019 році курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Артем Бараненко отримав «Шаблю кращого зарубіжного випускника» Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті. Він став першим українцем, який удостоївся високої нагороди в стінах цього закладу.

Королівська академія приймає слухачів із України з 1997 року.

АрміяInform вітає Антона із заслуженою відзнакою та бажає йому подальших успіхів!

Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини