ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти ВІТІ приділяють вивченню англійської не менше уваги, ніж технічним предметам

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Квітня 2020, 18:23 6

Заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (ВІТІ) з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський розповів, що за останні роки рівень знання іноземних мов в абітурієнтів помітно зростає. А у курсантів ВІТІ нині є можливість досягнути високого рівня володіння англійською.

До того ж Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак в інтерв’ю АрміяInform зазначив, що «з 2025 року для кожного офіцера знання іноземної мови буде обов’язковим».

В інституті, завдяки ініціативі та старанням кандидата філологічних наук Ірини Капанайко, з’явився сучасний лінгафонний клас для поглибленого вивчення англійської мови загального, технічного та військового спрямування.

Начальник кафедри іноземних мов Тетяна Храбан розповіла, що сьогодні у ВІТІ з іноземних мов вивчають лише англійську. Тим абітурієнтам, що в школі вивчали інші іноземні мови, це не стане перепоною для вступу до інституту. У військовому виші вони вивчатимуть англійську з нуля.

Об’єктивним показником якості вивчення іноземної мови у цьому інституті є те, що чимало курсантів залучають як перекладачів під час проведення міжнародних навчань, зустрічей з військовослужбовцями країн НАТО.

Нині програма вивчення у ВІТІ іноземної мови передбачає 5–6 годин на тиждень.

Крім того, є час і можливості вивчати англійську мову додатково під час самостійної підготовки. Викладачі іноземних мов працюють з курсантами також у післяобідні години. Крім того, курсантам дозволено відвідувати курси та заняття, які проходять поза межами інституту. Звичайно, винятком є період карантину.

А нині на базі кафедри триває дистанційний курс вивчення англійської мови. Для цього аудиторії обладнані потрібною технікою та підключені до Інтернету.

Через карантин групу ділять на дві частини й розміщують у різних аудиторіях. Викладач, який перебуває вдома, за допомогою мультимедійного обладнання спілкується з усіма одночасно. Контроль здобутих знань також проводять дистанційно та під керівництвом офіцера, який перебуває в аудиторії разом з курсантами.

Курсант третього курсу Денис Губський розповів, що кафедра іноземних мов тут була постійно відкрита. На самостійній підготовці завжди можна звернутися до викладачів по додаткову консультацію чи заняття.

– Окрім того, в нашому розпорядженні постійно є технічні засоби навчання та Інтернет. Особисто я приділяю багато уваги  вивченню англійської, адже, здобувши спеціальність зв’язківця, хочу дослужитися до високого звання, а без англійської навряд чи це вдасться. Знання іноземних мов відкривають для людини нові можливості, тому й приділяю чимало часу вивченню іноземної, – зазначив курсант Денис Губський.

До речі, за підсумками попереднього випуску, близько 15 відсотків молодих лейтенантів продемонстрували знання англійської мови на рівні СМР 2, а 25 відсотків – на СМР 1+. Керівництво інституту дбає про те, щоб знаннями англійської вирізнялося якнайбільше їхніх вихованців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Публікації