ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Для перездачі тільки одна спроба: військові правоохоронці проходять курс Фахової підготовки за системою SAT

Військовий вишкіл Новини
27 Квітня 2020, 16:00
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку в ЗС України відбувся черговий випуск курсантів, які успішно пройшли курс Фахової підготовки. За словами командира військової частини, у Центрі одночасно проходять вишкіл близько сотні контрактників, які після отримання сертифікатів поповнять особовий склад зональних відділів ВСП. Про це повідомляє АрміяInform.

На Курс після попереднього відбору потрапляють військовослужбовці, які вже мають за плечима загальновійськову підготовку. Як зауважив командир Центру, майбутні військові правоохоронці контрактної служби ознайомились із основами проведення поліційних операцій та дій на місці злочину, застосування сили, надання першої медичної допомоги, вивчили закони та статути ЗСУ, правила безпеки дорожнього руху, основи мінної безпеки, етику та поведінку військового правоохоронця.

– Курс розроблений за системою SAT(System Approachto Training), що передбачає системний підхід у навчанні. До його розробки долучилися спеціалісти з країн-членів НАТО. Військові правоохоронці контрактної служби в нас готуються за тією ж програмою, що і колеги в Канаді, Великобританії, США, Литві. Двомісячний курс складається із модулів. Якщо курсант не проходить якийсь з модулів, то має одну можливість перездачі. Якщо не скористається нею, то буде відрахований. Близько 15-20 відсотків курсантів не проходять вишкіл. Чимало з них повертаються за деякий час після ґрунтовнішої підготовки, − пояснив командир військової частини.

На час запровадженого карантину навчальна програма не зазнала змін, лише довелось інакше організувати навчальний процес. Якщо раніше одночасно займалися по 30 курсантів, тепер ділять на групи по 10 осіб.

Фото – група зв’язків із громадськістю Військової служби правопорядку в ЗС України

 

Кореспондент АрміяInform

Досвід — безцінний: «Змій» повернувся до війська з СЗЧ після протезування та служить оператором НРК
Досвід — безцінний: «Змій» повернувся до війська з СЗЧ після протезування та служить оператором НРК

Воїн 56-ї бригади з позивним «Змій», після важкого поранення та протезування повернувся до війська.

На Гуляйпільському напрямку дронарі бригади Ахіллес «демонтували» ворожого прапороносця
На Гуляйпільському напрямку дронарі бригади Ахіллес «демонтували» ворожого прапороносця

Оператори БПЛА 429-ї бригади Ахіллес знищили окупанта, котрий намагався встановити прапор.

У липні воїни Сил оборони знищили понад 30 тисяч росіян за допомогою дронів
У липні воїни Сил оборони знищили понад 30 тисяч росіян за допомогою дронів

Президент України Володимир Зеленський повідомив про результати роботи Служби безпеки України та Сил оборони за липень.

Виправдовувала окупантів у соцмережах: на Харківщині жінку засуджено до 6 років ув’язнення
Виправдовувала окупантів у соцмережах: на Харківщині жінку засуджено до 6 років ув’язнення

Прокурори довели вину 52-річної мешканки села Руська Лозова Харківського району, яка поширювала антиукраїнські наративи.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор БПаК

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

WorkUa Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Olx Служба в ТрО Харківщини

від 20100 до 120000 грн

Степова, Харківська область

RobotaUa Оператор-дешифрувальник (БпЛА)

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

WorkUa Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789