ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці продовжують поповнювати банк крові Київського міського центру

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Квітня 2020, 16:08 4

За даними системи рекрутингу донорів крові та її компонентів, у звʼязку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 в багатьох районних та обласних центрах України склалась критична ситуація щодо запасів донорської крові та її компонентів. Саме тому в рамках заходів цивільно-військового співробітництва на базі Об’єднаного оперативного штабу Національного Комітету Товариства Червоного Хреста створені мобільні групи, які в умовах карантину здійснюють перевезення  військовослужбовців Збройних Сил України до Київського міського центру крові.

Донорську ініціативу вже підтримав особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил разом із керівництвом Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України. Лише за декілька днів благодійної акції було залучено 110 донорів, і в результаті центр отримав близько 50 л донорської крові та її компонентів. Незабаром до акції приєднаються структурні підрозділи цивільно-військового співробітництва, що виконують завдання в районі проведення операції Обʼєднаних сил.

Як відомо, раніше Командування Збройних Сил України та військові Київського гарнізону вже поповнили банк крові для поранених військовослужбовців, які лікуються в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

Владислав Тичина для АрміяInform

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини