ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Київські динамівці привезли до шпиталю передачі для поранених бійців ООС

Новини ООС Соціальний захист військовослужбовців Спорт
26 Квітня 2020, 15:44
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Футболісти та працівники ФК “Динамо” Київ” передали в Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” клубне екіпірування, взуття, харчі й солодощі для поранених бійців.

Про це благодійну акцію, що відбулася в суботу, 25 квітня, повідомила пресслужба столичного футбольного клубу.

Зазначається, що з ініціативи президента ФК “Динамо” Ігоря Суркіса Головний військовий клінічний госпіталь МО України відвідали футболісти першої команди Георгій Бущан, Олександр Караваєв та Володимир Шепелєв, а також представники динамівського фан-клубу.

Вони привезли бійцям кросівки, спортивні костюми, футболки, шорти, шкарпетки, харчові продукти, зокрема соки, чай, каву, цукор, печиво та інші солодощі.

Про передачу для центрального шпиталю динамівців попросили після того, як днями сюди прибула нова партія поранених.

Хоча через карантинні обмеження динамівці всередину госпіталю не потрапили, проте передали речі й продукти через волонтера Наталію Юсупову.

Також футболісти також залишили автографи на прапорі з динамівською емблемою, який разом з іншими подарунками передали бійцям АТО.

Гравці записали відеозвернення до бійців, у якому висловили їм підтримку, побажали найшвидшого одужання та запросили їх на матчі “Динамо”, коли закінчиться карантин.

“Ми, футболісти, завжди підтримуємо акції, які проводить клуб, – сказав воротар Георгій Бущан. – Звичайно, така допомога бійцям необхідна. На жаль, ми сьогодні не можемо потрапити до корпусу шпиталю у зв’язку з карантином. Але головне – що ми передамо їм все необхідне, і таким чином вони відчують нашу моральну підтримку”.

“Скільки разів ми до них приходили, бачимо, що під час цих візитів у них завжди наплив позитивних емоцій. Бажаємо хлопцям швидкого одужання!” – зазначив голкіпер.

У клубі нагадали, що вже не вперше цього року передають до ГВКГ речі, продукти та атрибутику для поранених військових. Попереднього разу таку допомогу надавали два тижні тому.

Фото: пресслужби ФК “Динамо Київ”


«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
Junior Digital Transformation Lead

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

RobotaUa Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

RobotaUa Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО