ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Проросійські збройні угруповання знов чинили перешкоди роботі міжнародних патрулів

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2020, 9:08 0
Feb. 3, 2016 - Kiev, Ukraine - eremony of transfer of 20 armored vehicles from the EU to special monitoring mission of the OSCE in Ukraine. (Credit Image: В© Nazar Furyk via ZUMA Wire)

Вкотре патрулям Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в роботі на блокпостах в Донецькій та Луганській областях проросійські збройні угруповання  чинять перешкоди.

Про це Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні інформує в своєму звіті  від 22 квітня.

Зазначається, що 21 та 22 квітня члени збройних формувань знову забороняли доступ патрулям Місії при спробах проїзду/проходу в тимчасово непідконтрольні урядові райони офіційними дорожніми коридорами двічі в Донецькій області, один раз в Луганській області.

«Крім того, патрулям СММ на блокпостах бойовики відмовляли при спробах проїзду/проходу в підконтрольні урядові райони: 1 раз в Донецькій області й 1 раз у Луганській області, пояснюючи це тим, що блокпост закритий через коронавірус», − йдеться у повідомленні.

На блокпості поблизу Горлівки (непідконтрольна урядові, 39 км на північний схід від Донецька) 22 квітня патруль СММ ОБСЄ не зміг проїхати до тимчасово непідконтрольних урядові районів через те, що поперек дорожнього полотна були встановлені шипи, а посеред дороги був попереджувальний знак про мінну небезпеку.

Зазначається, що спостерігачі Місії не зафіксували на блокпості членів збройних формувань.

«21 квітня на блокпості біля Оленівки (непідконтрольний урядові, 23 км на південний захід від Донецька) члени збройних формувань 1 раз відмовили команді Місії в проїзді до підконтрольних урядові районів й 1 раз − до тимчасово непідконтрольних урядові районів; у першому випадку вони пояснили це «необхідністю отримати дозвіл від членів збройних формувань старшого рангу», а в другому − карантинними обмеженнями через коронавірус», йдеться у звіті.

У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ наголосили, що регулярні заборони доступу спостерігачів на блокпостах збройних формувань під час спроб патрулів Місії пройти або проїхати до тимчасово непідконтрольних урядові районів розпочалися 21 березня в Донецькій області та 23 березня в Луганській області.

«Такі обмеження свободи пересування СММ через лінію зіткнення перешкоджають виконанню її мандата по всій країні», − підкреслюють у СММ ОБСЄ.

Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України