ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З початку року на «Харківському бронетанковому заводі» розпочали поглиблену модернізацію танків Т-64. Вже 11 машин готові…

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 3 хв. 17 Квітня 2020, 16:14

— Це лише зовні танк Т-64, а насправді ж він після сотень годин копіткої роботи фахівців у кількох цехах і на випробувальному полігоні став фактично іншою, сучаснішою бойовою машиною, — так розповідають про результати своєї роботи працівники Державного підприємства «Харківський бронетанковий завод».

На початку цього року харківські танкоремонтники розпочали поглиблену модернізацію танків Т-64.

— «Шістдесятчетвірка» — це основний бойовий танк, що перебуває на озброєнні Збройних Сил України. Наші танкісти воюють з ворогами на Донбасі здебільшого саме на ньому, захищаючи український народ і нас — робітників оборонки. Ми довго думали, як опанувати нову справу, оцінювали власні можливості, вивчали нові підходи тощо. В результаті з початком 2020-го дісталися нової виробничої висоти й нині модернізуємо танк Т-64, — розповів директор ДП «Харківський БТЗ» Вячеслав Стрелець.

За його словами, на сьогодні найактуальніші та найпріоритетніші напрями модернізації озброєння та військової техніки пов’язані з упровадженням сучасних систем управління озброєнням. Також значну роль відіграють засоби розвідки та прицілювання, автоматизації процесу управління рухом транспортних засобів і захищеність зв’язку. Всі ці та інші важливі моменти враховано в новому-старому Т-64.

Так, оснащення модернізованого танка комплексними системами управління дає змогу запобігати відхиленню від норми технічних параметрів основних систем машини та зменшує ризики відмови чи поломки. А наявність у модернізованій бронемашині сучасних засобів ураження противника дає змогу значно підвищити бойову ефективність.

Установлення на танку сучасної системи управління вогнем забезпечує інформаційну перевагу над противником завдяки збору та оперативному доведенню до всіх танкових екіпажів підрозділу точної й повної інформації про ситуацію на полі бою.

— Оснащення танка сучасними системами пришвидшує процес управління засобами розвідки та прицілювання зброї. Як наслідок, збільшується їхня живучість. Тож у противника залишається менше шансів на успіх під час протистояння з нашою «шістдесятчетвіркою», — зазначив директор підприємства.

Цього року із цехів заводу до українського війська направлено вже 11 модернізованих у Харкові Т-64, і відгуки про їхню роботу з військових частин надходять лише схвальні.

До речі, з першого року бойових дій на Донбасі харків’яни працюють не лише у стаціонарних умовах.

— З початку 2014-го у Харкові для потреб української армії ми відремонтували та модернізували близько 400 танків, — розповів Вячеслав Стрелець. — Ці та інші бронемашини ми обслуговуємо й поза межами заводу. Так, надходять замовлення з військ і наші рембригади виїжджають до розташування танкістів, зокрема й на Донбас. Там, на місці, техніку дефектують і по-максимуму ремонтують. Якщо ж проблема серйозна, то повертаємо танк на завод, щоб за короткий час поставити на хід.

Тільки у 2019-му харківські танкоремонтні бригади близько 30 разів побували в районі проведення ООС на Сході України, а протягом шести років таких поїздок було приблизно 250.

— Окрім модернізації Т-64, у нас є й інші амбітні плани, що спрямовані на посилення бойових можливостей танкових військ. Зауважу, що карантинні заходи не завадили нам забезпечувати Збройні Сили України технікою, а лише внесли певні корективи в графіки роботи працівників. У цілому колектив ДП «Харківський БТЗ» не збавив виробничих темпів, — додав Вячеслав Стрелець.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Багато «хороших» росіян  — устелений трупами шлях до позицій окупантів на Харківщині  

Багато «хороших» росіян  — устелений трупами шлях до позицій окупантів на Харківщині  

Підрозділ ударних БПЛА «Гострі картузи» Національної гвардії України показав, який вигляд має маршрут росіян для заходу на свої бойові позиції біля села Липці в Харківській області.

Третя захопила п’ятьох — на Харківщині наші поповнили обмінний фонд

Третя захопила п’ятьох — на Харківщині наші поповнили обмінний фонд

Бійці Третьої штурмової бригади провели успішні контратакувальні дії на позиціях противника в районі Харківщини й полонили 5 росіян.

На Київщині уламки російського дрона впали на будинок, виникла пожежа

На Київщині уламки російського дрона впали на будинок, виникла пожежа

На Київщині внаслідок падіння уламків ворожого безпілотника загорівся приватний житловий будинок.

Наша авіація пошкодила наземну станцію БПЛА окупантів

Наша авіація пошкодила наземну станцію БПЛА окупантів

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник з території рф активно застосовує артилерію та авіацію по районах українських населених пунктів.

На Херсонщині під російський удар потрапили школа та критична інфраструктура

На Херсонщині під російський удар потрапили школа та критична інфраструктура

На Херсонщині станом на ранок 16 жовтня за добу внаслідок російської агресії шестеро людей дістали поранення.

Німецька якість на Курщині — БМП Marder розстрілює посадку з ворожими позиціями

Німецька якість на Курщині — БМП Marder розстрілює посадку з ворожими позиціями

Механізована рота 225 штурмового батальйону на своїх Marder розтрощила росіян на Курському напрямку.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 120000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Зв’язківець військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Луцьк

Військова частина А4587

Офіцер, лікар медичного пункту

від 56000 до 126000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Механік-водій САУ

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область