ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Борисполі ветерани-«афганці» доставили продукти та ліки родинам загиблих побратимів

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Квітня 2020, 19:55 0

Бориспільська міська організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) продовжує підтримувати постійний зв’язок із рідними загиблих у Афганістані військовослужбовців.

Так, днями представники цієї організації відвідали сім’ї «афганців» – мешканців міста Борисполя, що  перебувають вдома на карантині та не можуть виходити за межі оселі.

Як розповів кореспонденту АрміяInform керівник Бориспільської міської організації ветеранів Афганістану Володимир Сукач, під час розмов із рідними загиблого військовослужбовця дізнаються  про потреби родини та надають посильну підтримку.

– Турбота про рідних наших побратимів, – говорить Володимир Сукач, –наш прямий обов’язок. Адже вони втратили дорогих для них людей – батьків, синів, чоловіків. Тому ми намагаємося зробити все, що від нас залежить, щоб ці люди почували себе захищеними, мали підтримку.

Цього разу члени міської організації УСВА закупили необхідні ліки та сформували продуктові набори, які передали батькам і родинам полеглих воїнів-«афганців».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram