ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Санітарний катер «Сокаль» підготовлено для боротьби з коронавірусом

Військова медицина Новини
13 Квітня 2020, 10:38
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Санітарний катер «Сокаль» призначений для пошуку, евакуації та порятунку постраждалих у морі. У своєму проєкті він розділений на медичну частину і частину, де знаходиться екіпаж. То ж з огляду на сьогоднішню ситуацію із захворюванням на коронавірус  у разі необхідності на катері можна буде розмістити певну кількість хворих.

На території Практичної гавані знаходиться чимало кораблів. Для того, щоб обмежити пересування хворого за КПП військової частини та його контактування зі здоровими людьми,  було ухвалене рішення у разі потреби для ізоляції інфікованих використовувати санітарний катер «Сокаль». Після прибуття хворого на борт цього судна буде проведено його огляд, забір необхідних зразків для аналізів. На основі даних медичні працівники приймуть рішення про подальшу тактику його лікування, госпіталізацію чи ізоляцію.

Довідково: на «Сокалі» є два ізолятори, один з яких загальний, а інший для  тяжких хворих. Він обладнаний  душовими кабінами, операційною, де можна проводити лікувальні процедури, приладами, які фіксують пульс, тиск, температуру. Катер забезпечено дезінфекційними засобами, а також всіма необхідними медикаментами для надання допомоги. Для того, щоб екіпаж та хворі не ходили на загальний камбуз, на борту організовано відповідне харчування.

Кореспондент АрміяInform

На Покровському напрямку українські захисники зупинили 31 ворожу атаку
На Покровському напрямку українські захисники зупинили 31 ворожу атаку

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 256 бойових зіткнень, українські захисники продовжують системне нищення ворога.

Генштаб ЗСУ повідомив про втрати російської армії за добу
Генштаб ЗСУ повідомив про втрати російської армії за добу

За минулу добу російська армія втратила 1350 одиниць особового складу, бронетехніку та пів сотні артилерійських систем.

«За перший тиждень ми вже повернули 14 людей»: із СЗЧ до 59-ї бригади поновлюються охоче
«За перший тиждень ми вже повернули 14 людей»: із СЗЧ до 59-ї бригади поновлюються охоче

Вже 14 військових, що вчинили СЗЧ, поновилися на службу в 59-ту бригаду впродовж першого тижня від початку Трансформації Сил оборони, ще 13 людей на розгляді.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Командир відділення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Морська Піхота ЗСУ

Senior Digital Transformation Lead

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Командир бойової машини

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Механік БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП