ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Парламенту рекомендують ухвалити постанову щодо продовження заборони російських соцмереж

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Квітня 2020, 16:02 0

У Верховній Раді народні депутати зареєстрували проєкт постанови № 3319 «Про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», якою пропонують продовжити заборону на російські соцмережі.

Як зазначається у пояснювальній записці документа, метою і завданнями ухвалення Постанови є забезпечення передумов для прийняття рішення Ради національної безпеки та оборони України про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до Рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (з наступними змінами), що було введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017. Інтернет-провайдерам було заборонено надавати послуги з доступу користувачам інтернету на території України до ресурсів сервісів Mail.ru та ресурсів «Вконтакте» й «Одноклассники».

Ухвалення Постанови сприятиме зменшенню реальних і потенційних загроз національним інтересам, інформаційній безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook