ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

COVID-19: що робити військовослужбовцю, якщо близький родич повернувся під час пандемії з-за кордону?

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Квітня 2020, 14:44

Ольга служить за контрактом в одній із військових частин Західної України. Нещодавно із заробітків з-за кордону повернувся її чоловік Роман, у нього закінчувалася віза. Він – далекобійник, працює на фірмі логістики в Данії, але перевозить вантажі по всій Західній Європі. За останній місяць побував в Іспанії, Франції, Німеччині, Польщі – у країнах, де коронавірусна інфекція набула великих масштабів. І хоча Роман у тих краях мало контактував із місцевим населенням, однак Ольга звернулася до командування військової частини та повідомила про те, що за декілька днів має повернутись її чоловік, який перебуватиме в групі ризику, аби було вжито превентивних заходів щодо запобігання ймовірному поширенню COVID-19 у військовій частині.

– Оскільки я вже використала свою основну щорічну відпустку за 2020 рік, командування  запропонувало мені написати рапорт на відпустку з інших поважних причин не більше ніж на 10 календарних днів, – каже Ольга.

Тепер жінка-військовослужбовець вдома – в одній кімнаті, а чоловік – у другій на самоізоляції.

Слід відзначити, що у військовій частині, у якій служить Ольга вживають необхідних заходів, аби не допустити розповсюдження коронавірусної інфекції серед військовослужбовців. На час карантину скасовано шикування, наради та культурно-масові заходи. Чергові служби здійснюють регулярні провітрювання приміщень, вологі прибирання, поверхні обробляють дезінфекційними рідинами. Кожному військовослужбовцеві особисто було доведено рекомендації щодо дотримання правил особистої гігієни та профілактичних методів під час епідеміологічної загрози.

Окрім того, з метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації у військовій частині створено оперативну групу, яка постійно відстежує обстановку та доповідає про це командиру.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook