ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани можуть пройти майстер-класи онлайн

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2020, 13:46 0

Як із користю провести час на карантині – знають ветерани у Кропивницькому. Щосуботи  о 14.00 в Мистецькому відділі ОУНБ ім. Д. Чижевського відбуваються мистецькі онлайн майстер-класи класи для ветеранів та ветеранок російсько-української війни та членів їхніх родин «Арт- блокпост».

Заняття проводять ті ж майстрині, що і до введення карантину. Так, за підтримки ГО «Мобільна волонтерська група» ветерани за кілька тижнів уже встигли з Оленою Мединською зробити унікальну ляльку на основі грецького горішка, з Ганною Івановою помалювати в стилі Марії Приймаченко, а з Іриною Кудревич зшити текстильний оригамі бокс (органайзер).

Окрім цього, як і планувалося, волонтери започаткували курс англійської. Він також тепер – онлайн, зі Сніжаною Логовіновою.

– Кожного разу активність ветеранів різна, але популярність таких занять зростає, – розповідає одна з ініціаторів проєкту Наталія Салімова. – Спочатку ми думали, що все скінчиться швидко і ми всі зустрінемося. Даремно сподівалися, тому і почали збиратися онлайн. Кожна майстриня напередодні описує необхідні речі, що потрібно мати на урок. А вже під час занять дає детальну інструкцію роботи. Після занять кожен слухач може похвалитися в коментарях своїм витвором. Гадаю, це чудова адаптація для наших бійців та їхніх родин.

Існує у майстринь навіть система заохочень. Чиє фото в коментарях із власноруч виготовленим виробом набере більше вподобайок, той отримає заохочення від команди творчого проєкту «Арт-блокпост».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Ветерани АТО та ООС, Новини