ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеран шиє і безкоштовно роздає маски по всій Україні

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Квітня 2020, 13:03 1

Сергій Швець воював на Сході країни з 2014-го. Але, зазнавши тяжкої контузії під час обстрілу в Пісках, кілька років тому вимушено покинув службу. З уведенням карантину дістав з комори стару швейну машинку і почав вчитися шити…

– Замість того, щоб спокійно сісти й пошити собі маску, люди бігають по аптеках і створюють паніку, – говорить Сергій. – Я вирішив показати, що зробити маску не так вже й важко. Основна мета такого соціального проєкту – дати маски тим, хто цього потребує, і змусити людей взяти голку до рук та зробити виріб самостійно. Якщо я зміг – то і у вас вийде.

Спершу чоловік розробив макет, підібрав матеріал та почав шити.

– Найбільше сподобався в роботі синтетичний фетр товщиною у 2 мм. Першим клієнтом став друг-волонтер. Попросив зробити його сім’ї маски і привіз матеріал. А взагалі дарую маски не більше 4 штук на сім’ю, адже бували випадки, коли особливо розумні хотіли нажитися.

На третій сотні масок Сергій перестав рахувати, скільки їх пошив загалом.

– Віддаю всі маски безкоштовно! Замовляють не тільки у рідному місті, а й по всій Україні. Тож відсилаю людям «Новою поштою», але за рахунок отримувача, – розповідає чоловік. – Проте, якщо людина наполягає, то може заплатити за маску. На ці гроші купую матеріал на майбутні вироби.

Якщо ж хтось хоче пошити сам, Сергій радо надає викрійки, технологію пошиття й пояснення – що і як краще зробити. На його ініціативу відгукнулися багато людей з різних куточків України і тепер шиють та роздають маски і у своїх регіонах.

60

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Публікації