ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Учасникам бойових дій виплатять по 1390 гривень

Важливі новини Інфографіка Новини Соціальний захист військовослужбовців
6 Квітня 2020, 12:29
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Щорічну разову грошову допомогу до 5 травня цього року отримають 1 003 333 особи. На це в Держбюджеті передбачено понад 1,3 млрд грн, повідомляє пресслужба Урядового порталу.

Інваліди і пенсіонери отримують ці кошти автоматично. Виплату грошової допомоги проведуть кожному ветерану до 5 травня поточного року відділення поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків. Органи соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формують списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно.

Діючим військовослужбовцям, які мають статус УБД, виплату нарахують за місцем проходження служби.

Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Нагадаємо, що рішенням Уряду цього року встановлено такий розмір грошової допомоги:

особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи – 4 120 гривень, II групи – 3 640 гривень, III групи – 3 160 гривень;

учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 390 гривень;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 гривень;

членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 570 гривень.

Виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертви нацистських переслідувань.


Спортсмен ЗСУ Юрій Ковальчук здобув медаль Кубка світу з сучасного п’ятиборства
Спортсмен ЗСУ Юрій Ковальчук здобув медаль Кубка світу з сучасного п’ятиборства

Чинний чемпіон Європи Юрій Ковальчук виборов дебютну в кар’єрі медаль Кубка світу, ставши бронзовим призером змагань.

Палива не буде: уразили нафтогазовий термінал «Таманьнафтогаз» на півдні росії
Палива не буде: уразили нафтогазовий термінал «Таманьнафтогаз» на півдні росії

Підрозділи діпстрайк  завдали успішного удару по нафтогазовому терміналу «Таманьнафтогаз» у Краснодарському краї рф.

«Разом з ним в машині були ще комбат та начштаба»: стали відомі подробиці знищення співрозмовника Путіна
«Разом з ним в машині були ще комбат та начштаба»: стали відомі подробиці знищення співрозмовника Путіна

Наші пілоти знищили не тільки старшого лейтенанта Нарана Очир-Гаряєва, але й його комбата. Начштаба був важко поранений.

Швидко, прозоро та з вибором підрозділу: запрацювало повернення із СЗЧ через Армія+
Швидко, прозоро та з вибором підрозділу: запрацювало повернення із СЗЧ через Армія+

Fast track повернення військовослужбовців із СЗЧ безпосередньо до найефективніших підрозділів Сил оборони є важливою частиною трансформації військової служби.

ВАКАНСІЇ
Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Юрист, головний спеціаліст юридичного відділу

від 9880 до 11362 грн

Кременчук

Кременчуцька районна військова адміністрація Полтавської області

Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ

від 20000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Редактор Telegram-каналу

від 20000 до 30000 грн

Київ

Стугна, Підрозділ спеціального призначення

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Бухгалтер з первинної документації

від 22000 до 23000 грн

Київ

Управління поліції охорони в Київській області

ПУБЛІКАЦІЇ